Sıkça Sorulan Sorular

TEKLİF KİMDE / SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Soru : Açık artırmayı kazandıktan sonra ne yapılıyor/ne oluyor ?

Cevap: Açık artırmayı kazandıktan sonra profilinizde yer alan numaranıza bilgilendirme mesajı atılmaktadır. Kazandıklarım bölümünden ürün bedelinizi ödedikten sonra işlemleriniz başlatılıyor. Ürün teslim aşamasında herhangi bir sorun olmaması adına profil bilgilerinizin doğruluğu,eksik olmaması ve güncelliği teyit ediliyor. Üyemizden bilgilerinin doğru,güncel ve eksiksiz olduğuna dair onay alındıktan sonra ürünün adresine kargo ile gönderimi sağlanıyor. Ürün teslim süreçlerinde üyelerimize bilgilendirme mesajları atılıyor. Ürünü teslim aldıktan sonra ister kendinin yer aldığı ister bir not yazarak, not kağıdı ile birlikte ürün ve faturanın da bulunduğu bir resim rica ediyoruz. Üyemizle tüm görüşmelerimizi ve ürün teslim süreçlerimizi, üyemizin özel bilgilerini gizli tutarak sosyal medya hesaplarımızda ve sitemizde paylaşıyoruz.

 

Soru: Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?

Cevap: Kredi kartı tek çekim ve taksit ile ödeme yapabilmektesiniz veya havale/eft ile de ödemenizi gerçekleştirmek isterseniz sitemizde havale/eft ile ödemede mevcuttur. Havale/eft ile ödeme yaptığınız takdirde ödeme kısmından havale/eft bölümüne gelerek havale/eft yaptığınız hesap sahibinin bilgilerini girip ödemenizi tamamlamanız gerekmektedir.

 

Soru: Jeton nasıl alacağım ?

Cevap: Sitemize üye olduktan sonra bana özel bölümüne girmelisiniz. Orada jeton yükle butonuna tıklayıp istediğiniz paketi seçmelisiniz. Ödemenizi gerçekleştirerek jeton paketlerimizden satın alabilir ve açık artırmalardaki şansınızı yükseltebilirsiniz.

 

Soru: Açık artırmayı kazanmak için ne yapmalıyız ?

Cevap: Ne kadar çok jetonunuz olur ise kazanma şansınız o kadar artmaktadır. Açık artırmaları kazanmak istiyorsanız jeton paketlerimizden almalısınız.

 

Soru: Hediye çekimizi nerede ve nasıl kullanacağız bir süresi var mı ?

Cevap: Hediye çekinizin herhangi bir süresi yoktur. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hediye çekinizi mağaza bölümümüzde kullanabilmektesiniz. Mağazamızdan almak istediğiniz ürünü destek bölümümüze gelerek, alışveriş kriterini seçip, bize link olarak veya isim,model olarak detaylıca atarsanız, ürünü mağaza bölümümüze ekleyerek hediye çekiniz ile alım yapabilmenizi sağlıyoruz.

 

Soru: Açık artırmada ürün kazandıktan sonra ürün bedelini ne kadar sürede ödemeliyim ?

Cevap: Açık artırmayı kazandıktan sonra ürün bedelini 3 gün içerisinde ödemeniz gerekmektedir. 3 gün içerisinde ödemediğiniz takdirde sizin kazanımınız iptal olmuş olur, açık artırmada sizden bir önce jeton basan üyemizle ürün alımı ile ilgili iletişime geçilir.

 

Soru: Nasıl ürünler bu kadar uygun fiyatlı ?

Cevap: Sitemizde Teklif Kimde Hakkında bölümümüzde Ürünler Neden Bu Kadar Ucuz? başlığında sorunuzun cevabını ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

 

Soru: Daha önce yapılan açık artırmalarla ilgili bilgileri nasıl görebilirim?

Cevap: Ana sayfamızda Biten Teklifler başlığı altında yakın zamanda sonlanan açık artırmalarımız yer almaktadır. Tümünü görebilmek için Biten Teklifler butonuna tıklamalısınız.

 

Soru: Profil bilgilerimi değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım ?

Cevap: Profil bilgilerinizi değiştirmek için Destek bölümümüzden bizimle iletişime geçerek, değiştirmek istediğiniz bilgiyi paylaşırsanız değişikliği en kısa sürede gerçekleştiririz.

 

Soru: Ne zaman açık artırma yapılacak tekrar saat kaçta hangi ürünler var nereden öğrenebiliriz ?

Cevap: Yakında Açılacak Teklifler bölümümüzden ne zaman, saat kaçta açık artırma yapılacak ve hangi ürünler çıkacak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin detayları için resmin üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Soru: Her jeton basıldığında ürünün fiyatı ne kadar artıyor ?

Cevap: Açık artırmalarda belirlenen ürün bedeli ile açık artırma başlar. Her bir jeton basıldığında ürün bedelinin üstüne 2 kuruş gibi cüzi bir miktar eklenir ve böylece çok jeton basılsa dahi ürünlerin fiyatları pek artmaz.

 

Soru: Açık artırma nasıl bitiyor ? Nasıl kazanılıyor ?

Cevap: Açık artırmanın süresi 00.00 olduğunda açık artırma sona eriyor. En son hangi üyemiz  teklif Verdi ise o üyemiz açık artırmayı kazanmış oluyor.

 

Soru: Siteniz hakkında detaylı bilgilere nereden ulaşabiliriz ?

Cevap: Sitemizde Teklif Kimde Hakkında ve Sayfalar bölümlerimizden sitemizle ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Soru: Siteyi nasıl kullanacağım ?

Cevap: Sitemize girdiğinizde üye girişi yapmadan önce ana sayfamızda sitemizin işleyişi hakkında gerekli bilgilere yer verilmiştir. Sitemizi nasıl kullanacağınıza dair detaylı bilgiler oradaki yazımızda mevcuttur, inceleyebilirsiniz.

 

Soru: Fatura kesiyor musunuz ?

Cevap: Tabi ki fatura kesmekteyiz. Jeton veya açık artırmada kazandığınız ürün alımlarınızda size mail yolu ile faturalarınızı göndermekteyiz.

 

Soru: Uygulamanız var mıdır?

Cevap: Elbette, Google Play Store 'da Teklif Kimde olarak uygulamamız mevcuttur. Uygulamamızı indirerek açık artırmalara katılabilir, sitemizdeki her şeyi uygulamamızda da yapabilirsiniz.