Ürünler Neden Bu Kadar Ucuz? Bizim Kazancımız Nedir?

Sayın Üyelerimiz;

 

Bu ürünler neden bu kadar ucuz, bu nasıl olabilir dediğinizi biliyoruz. Fakat bize ön yargılarla bakılmasının önüne geçmek için bu yazıyı yani sistemimizin nasıl işlediğini sizlerle paylaşacağız.

 

Şuan sizlerle paylaşmış olduğumuz bu yazı sizin gölünüzü rahatlatmaz ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Buradaki rakamlar tamamen örneklendirme amaçlıdır. Sadece sistemimizi açıklayan sizin ve bizim nasıl kazançlı çıkacağımızı anlatan bir yazıdır.

 

Gelelim ürünler neden bu kadar Ucuz Ve bizim kazancımız nedir kısmına;

 

Sitemizde açık artırmada olan ürünün size sunulan fiyatı 200 TL diyelim ve bu ürünün piyasadaki fiyatı ise 2,500 TL olsun

 

Evet, Gelelim Can Alıcı Noktaya J

 

Açık artırmamız 5 jeton ile teklif veriliyor varsayalım ve teklif verdiniz sizden 5 jeton kesilir bu 5 jetonu 5 TL olarak adlandıralım

 

Sizinle beraber bu açık artırmaya 500 kişi katılmış olduğunu varsayalım sadece sizinle beraber bu 500 kişi tek bir kere teklif verse bile bizim 200 TL ye koyduğumuz üründen hiçbir zararımız olmayacak nasıl mı?

 

500 kişi açık artırmaya teklif verdiğinde herkes den 5 jeton kesilecektir. Bu 5 jeton ise 5 TL olarak adlandırmıştık böylelikle ürün için toplanan para 2.500 TL oldu bile ( 5 x 500 = 2.500 )

 

Açık artırma bitti en son teklifi siz verdiniz ve ürünü kazandınız. Unutmayın ürünü sadece 1 kişi kazanabilir.

 

Peki, bizim kârımız nerde mi?

 

Peki, kazandığınız ürünü nasıl alacaksınız öncelikle ürünün size sunulan fiyatı 200 TL’yi bize ödemeniz gerekiyor bu 200 TL’yi jeton alma vs. herhangi bir şey ile karıştırmayınız alınan jetonların dışında ödenmesi gereken bir ücrettir. Bu ödeyeceğiniz ücrette bizim kârımız olacaktır.

 

Gelelim İkinci Aşamaya:

 

İhaleye katılan diğer 499 Kişi ise açık arttırmayı kaybetmiş oluyor. Yani Sadece 1 kişi kazanabilir açık artırmayı.

 

Ve burada da açık arttırmayı kaybedenlerin parasının %15’ini hediye çeki olarak verdiğimizden çok bir zararları olmuyor, açık arttırmayı kaybedenler MAĞAZA bölümüne girerek ne kadar hediye puanı biriktiyse indirim olarak kullanıp ürünü gerçek piyasa fiyatına satın alabiliyor.

 

Unutmayın tüm ürünleri gerçek piyasa fiyatına almak yerine önce sitemizden ucuza almaya çalışın.

 

Çünkü 2.500 TL olan bir ürünün açık arttırması için 1000 TL Jeton alsanız. Çok zor bir ihtimal olan 10.000 kişi açık arttırmaya katılsa ve kazanan siz olsanız. Toplam harcadığınız miktar 1.400 TL olacaktır. 1.100 TL kâr etmiş olacaksınız