Hakkımızda

Teklif Kimde, Türkiye'nin lider olma yolunda, internet ortamında yeni nesil açık artırma hizmet şirketidir. Şirketimizin başarısında hepimiz, pay sahibiyiz. Şirketimizin gelişimine katkıda bulunmanın en iyi yolunu sürekli arıyoruz ve sizin desteklerinizle bunu başaracağız. Teklif Kimde olarak sizlere istediğiniz ürünü en ucuz fiyata almayı sağlamak başlıca hedefimizdir. Bu süreçte size güven, kalite ve en iyi hizmeti sunacağız. Teklif Kimde, gelişime ve yeniliklere açık genç ve dinamik yapısıyla, her aman beklentilerin üzerinde hizmet kalitesini sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yeni Bir Alışveriş Deneyimine Hazırlanın

Hepimiz alışveriş yapmayı seviyoruz. İnternetin hayatımıza girmesiyle alışverişe olan eğilim daha da arttı denilebilir. Kuşkusuz bunda internetin sunduğu bir dizi avantajlar etkilidir. Hepimizin bildiği avantajlar arasında ürün sayısı, farklı alternatiflere ulaşma ve fiyatlar ilk sırada yer alıyor. Ancak internet üzerinden alışveriş deneyimini renkli ve eğlenceli hale getirecek bir modele ihtiyaç var. Bu ihtiyaca cevap vermek üzere kurulan Teklifkimde.com sitesi, çok eskiden beri uygulanan açık arttırma usulüne uygun alışveriş modeline internete taşıyor.

Hedef: Kaliteli tüm ürünlerin ucuza satılmasıdır

 

Teklifkimde.com, birden fazla satış kategorisi ve yüzlerce ürün sayısıyla faaliyetlerine başladı. Spor, cep telefonları, elektronik aletler, kişisel bakım ve oyunlar, öne çıkan kategoriler arasında yer alıyor. Oluşumun hedefi, kullanıcılarının daha uygun fiyata kaliteli ürünlere ulaşmasını sağlamak. Ayrıca teklifkimde.com, çok sayıda kişiye ulaşma ve açık arttırma modelinin sunduğu avantajlardan herkesin faydalanmasını amaçlıyor.